GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face är en fälg på 18" från GMP. Denna fälg är 8" bred. GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. BytHjul säljer idag GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face för 3401 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 401 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Lunica Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
19"-fälg av modellen Lunica Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Lunica Matt Gun Metal Machined Face 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 40.