En snygg fälg på 19" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Berghem Glossy Black. Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag GMP Berghem Glossy Black för 3163 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 163 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Berghem Black Diamond Lip, 19"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
GMP Berghem Matt Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 48.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Berghem Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
GMP Berghem Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.