En snygg fälg på 21" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Berghem Glossy Black. Fälgbredden för denna variant av GMP Berghem Glossy Black är 10". GMP Berghem Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag GMP Berghem Glossy Black för 5329 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Berghem Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 18 mm.
Berghem Glossy Black från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
21"-fälg från GMP av modellen Berghem Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 54 mm.
GMP Berghem Glossy Black, 21"-fälg, 10" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 33 mm.