Med ett pris på 7867 kronor är GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond ett bra alternativ bland 23"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond är 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond är 18 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer idag GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond för 7867 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 867 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 18.
23"-fälg av modellen Rebel Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
GMP Rebel Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 30.
Fälg från GMP på 23" med modellnamnet Rebel Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 30 mm.