Denna 23"-fälg från GMP har modellnamnet Totale Glossy Black. Denna fälg är 10" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 18 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. En uppsättning GMP Totale Glossy Black kan bli din för endast 7244 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 244 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
23"-fälg av modellen Rebel Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
23"-fälg av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 18.
23"-fälg av modellen Totale Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.