Med ett pris på 3286 kronor är GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har en fälgbredd som är 7.5". GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3286 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 286 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.