Denna 19"-fälg från GMP har modellnamnet Matisse Glossy Black. Denna fälg är 7.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. GMP Matisse Glossy Black kan du köpa från BytHjul för endast 3089 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
GMP Matisse Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 40.
Matisse Glossy Black från GMP är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Matisse Glossy Black 18" från GMP med 7.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
17"-fälg av modellen Matisse Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.