GMP Energia Glossy Black är en fälg på 22" från GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Energia Glossy Black har en bredd på 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna fälg har ett navhål som är 64.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer GMP Energia Glossy Black 22" i sin webbshop för 5249 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 249 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Energia Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
22"-fälg av modellen Energia Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
22"-fälg av modellen Energia Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.
22"-fälg från GMP av modellen Energia Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 50 mm.
GMP Energia Glossy Black, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.