Detta är en GMP-fälg av modellen Totale Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". Bredden på denna fälg är 11.5". GMP Totale Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Totale Glossy Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 6310 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 310 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Totale Satin Black Bronze Orange från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 22 mm. GMP Totale Glossy Black är 22" och har en bultcirkel på 5/130.
GMP Totale Glossy Black, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.