Med ett pris på 3220 kronor är GMP Lunica Shiny Black ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 58 mm. Detta är en fälg med 65.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag GMP Lunica Shiny Black för 3220 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 220 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 58 mm. Brock RC34 Shiny Black är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
Lunica Shiny Black 19" från GMP med 8" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 55.
TV Black 19" från Dezent med 8" bredd och ET på 58 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.