Med ett pris på 3619 kronor är GMP DEA Matt Gunmetal Machined Face ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.6 mm. GMP DEA Matt Gunmetal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP DEA Matt Gunmetal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 619 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | DEA Matt Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
DEA Shiny Black från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
DEA Black Machined Face från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 9" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Munchen Gunmetal Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
MAK Munchen Gunmetal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 25.