GMP Specter Glossy Black är en fälg på 20" från GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Detta är en fälg med 72.6 mm stort navhål. GMP Specter Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Specter Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 603 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
GMP Specter Glossy Black, 19"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
GMP Specter Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 37.
GMP Specter Black Diamond, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter Specter Matt Anthracite Diamond.