GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Specter Matt Anthracite Diamond 19" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Specter Matt Anthracite Diamond är 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Specter Matt Anthracite Diamond är 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. Du hittar mer information om GMP Specter Matt Anthracite Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 429 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. GMP Specter Black Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
Specter Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter Specter Matt Anthracite Diamond.
19"-fälg från GMP av modellen Specter Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.