Med ett pris på 5329 kronor är GMP Berghem Glossy Black ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 10". GMP Berghem Glossy Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 130 mm (bultcirkel 5/130).
Denna variant av Berghem Glossy Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 33 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 84.1 mm. BytHjul säljer idag GMP Berghem Glossy Black för 5329 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Berghem Glossy Black 22" från GMP med 10" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Berghem Glossy Black från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 23"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 52 mm. Modellen heter Berghem Glossy Black.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. Brock B43 Black Full Polish är 21" och har en bultcirkel på 5/130.