En snygg fälg på 19" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Qstar Black Diamond. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. En uppsättning GMP Qstar Black Diamond kan bli din för endast 2789 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
2 789 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Qstar Black Diamond |
Diameter | 19" |
Fälgbredd | 8" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 130 |
Bultcirkel | 5/130 |
Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg av modellen Qstar Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 38 mm.
GMP Qstar Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 40.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Qstar Black Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Qstar Anthracite Diamond.