Image Atom Grey är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Image. Fälgens bredd är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Denna variant av Atom Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 49 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 67 mm stort. Image Atom Grey kan du köpa från BytHjul för endast 2189 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 189 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 67 mm |
Image Atom Silver, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 49 mm.
19"-fälg av modellen Atom Gloss Gun Metal från Image. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 49 mm.
19"-fälg från Image av modellen Atom Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 49 mm.
Atom Grey 17" från Image med 7" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.