En snygg fälg på 16" från Image. Denna modell har Image valt att kalla för Strong Gloss Black Polished. Denna fälg är 6.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/160.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 60 mm. Image Strong Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. Image Strong Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Image Strong Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 409 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Strong Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 160 |
| Bultcirkel | 5/160 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från Image på 18" med modellnamnet Strong Silver. Bultcirkeln är 5/160, bredden 7.5" och ET-måttet är 50 mm.
Strong Gloss Black Polished från Image är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 60 mm. Bultcirkeln är 5/118.
16"-fälg från MSW av modellen 48 Van Black Polished. Bultcirkeln är 5/160, bredden 16" och ET-måttet 60 mm.
16"-fälg av modellen 99 Van Matt Black Polished Lip från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/160 och ett ET-mått på 60 mm.