Med ett pris på 1623 kronor är IT Wheels KIRA Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 4/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. BytHjul säljer idag IT Wheels KIRA Black för 1623 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 623 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Kira Black Lip Polished 18" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. IT Wheels KIRA Black är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
IT Wheels KIRA Silver, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 42 mm.
IT Wheels KIRA Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.