Kira Black Lip Polished 17" är en snygg fälg som tillverkas av IT Wheels. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Kira Black Lip Polished är 7". IT Wheels Kira Black Lip Polished har 4 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 4/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.4 mm stort. En uppsättning IT Wheels Kira Black Lip Polished kan bli din för endast 1980 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 980 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Kira Black Lip Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Kira Black Lip Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Kira Black Lip Polished 18" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
IT Wheels Kira Black Lip Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 38.