Denna 17"-fälg från IT Wheels har modellnamnet Kira Black Lip Polished. Fälgens bredd är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Inpressningsdjupet för IT Wheels Kira Black Lip Polished är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.1 mm. Kira Black Lip Polished 17" är en snygg fälg för 1548 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 548 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Kira Black Lip Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.
Kira Black Lip Polished 18" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Fälg från IT Wheels på 17" med modellnamnet Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7" och ET-måttet är 38 mm.