En snygg fälg på 17" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för KIRA Black. Denna fälg är 7" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Denna variant av KIRA Black har ett navhål/centrumhål som är 74.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för IT Wheels KIRA Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1482 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 482 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
KIRA Silver 17" från IT Wheels med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
17"-fälg från IT Wheels av modellen Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
IT Wheels KIRA Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 35.
17"-fälg från IT Wheels av modellen KIRA Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 50 mm.