IT Wheels KIRA Silver är en fälg på 17" från IT Wheels. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av IT Wheels KIRA Silver har en bredd på 7.5". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 48 mm. Detta är en fälg med 74.1 mm stort navhål. IT Wheels KIRA Silver kan du köpa från BytHjul för endast 1413 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 413 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
IT Wheels KIRA Black, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 48 mm.
KIRA Silver 18" från IT Wheels med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
17"-fälg från IT Wheels av modellen KIRA Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 40 mm.
Denna 17"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter KIRA Silver.