Denna 17"-fälg från IT Wheels har modellnamnet Kira Black Lip Polished. Fälgens bredd är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 67.1 mm stort. IT Wheels Kira Black Lip Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Kira Black Lip Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 548 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Kira Black Lip Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
17"-fälg från IT Wheels av modellen Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
Fälg från IT Wheels på 17" med modellnamnet Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7" och ET-måttet är 38 mm.
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Kira Black Lip Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.