Japan racing har många snygga fälgar i sitt utbud och JR9 Gold Machined LIP 17" är inget undantag. Fälgens bredd är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/100.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för JR9 Gold Machined LIP är 35 mm. Detta är en fälg med 74.1 mm stort navhål. Japan racing JR9 Gold Machined LIP är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Japan racing JR9 Gold Machined LIP från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 627 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR9 Gold Machined LIP |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
JR9 Silver Machined LIP With Rivet Gold från Japan racing. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Japan racing JR9 Silver Machined LIP With Rivet Gold är 17" och har en bultcirkel på 5/100.
Denna 17"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter JR9 Silver Machined LIP With Rivet Gold.
17"-fälg av modellen JR9 Gold Machined LIP från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 20 mm.