Japan racing JR12 Dark Anodized Bronze är en av våra 15"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Japan racing. Denna fälg är 8.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/100.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 13 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Japan racing JR12 Dark Anodized Bronze 15".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 210 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR12 Dark Anodized Bronze |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 13 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
JR12 Dark Anodized Bronze från Japan racing är en fälg på 15" med en bredd på 7.5" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 4/100.
Fälg från Japan racing på 15" med modellnamnet JR12 Dark Anodized Bronze. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 26 mm.
Japan racing JR12 Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 8.5" bredd och ET 13.
15"-fälg av modellen JR12 Gold Machined LIP från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 13 mm.