Japan racing JR28 Shiny Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Japan racing. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Inpressningsdjupet för Japan racing JR28 Shiny Black är 40 mm. Navhålet på Japan racing JR28 Shiny Black är 67.1 mm stort. En uppsättning Japan racing JR28 Shiny Black kan bli din för endast 3470 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 470 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR28 Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Fälg från Japan racing på 18" med modellnamnet JR28 Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Japan racing JR28 Shiny Black är 18" och har en bultcirkel på 5/100.
JR28 Hyper Black från Japan racing är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 4/100.
18"-fälg från Japan racing av modellen JR28 Hyper Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.