Med ett pris på 1964 kronor är Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze ett bra alternativ bland 16"-fälgarna. Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze har en fälgbredd som är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 4/100.
Inpressningsdjupet för Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze är 30 mm. Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. Du hittar mer information om Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 964 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR5 Dark Anodized Bronze |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
15"-fälg från Japan racing av modellen JR5 Dark Anodized Bronze. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 28 mm.
Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 35.
17"-fälg från Japan racing av modellen JR5 Dark Anodized Bronze. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze, 17"-fälg, 8.5" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 35 mm.