Om du letar efter bra 18"-fälgar kan Japan racing JR3 White vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/100, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 100 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Navhålet på Japan racing JR3 White är 67 mm stort. Japan racing JR3 White är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Japan racing JR3 White från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 099 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR3 White |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 67 mm |
16"-fälg från Japan racing av modellen JR3 White. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 40 mm.
JR3 White 16" från Japan racing med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
Denna 15"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter JR3 White.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. Japan racing JR3 White är 15" och har en bultcirkel på 4/100.