Detta är en Japan racing-fälg av modellen SL01 Matt Gun Metal. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Inpressningsdjupet för Japan racing SL01 Matt Gun Metal är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 67.1 mm. BytHjul säljer Japan racing SL01 Matt Gun Metal 17" i sin webbshop för 3309 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 309 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | SL01 Matt Gun Metal |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
SL01 Matt Black 17" från Japan racing med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
18"-fälg från Japan racing av modellen Sl01 Matt Gun Metal . Bultcirkeln är 5/100, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
Sl01 Matt Gun Metal 18" från Japan racing med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
SL01 Matt Gun Metal från Japan racing är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.