En snygg fälg på 18" från Japan racing. Denna modell har Japan racing valt att kalla för JR3 Dark Anodized Bronze. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Fälgens ET-mått är 22 mm. Navhålet på Japan racing JR3 Dark Anodized Bronze är 74.1 mm stort. Du hittar mer information om Japan racing JR3 Dark Anodized Bronze genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 099 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR3 Dark Anodized Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
JR3 Dark Anodized Bronze från Japan racing är en fälg på 18" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Japan racing JR5 Dark Anodized Bronze, 18"-fälg, 9.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 22 mm.
JR3 Dark Anodized Bronze 18" från Japan racing med 8.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 15"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter JR3 Dark Anodized Bronze.