Denna 18"-fälg från Japan racing har modellnamnet JR3 Hyper Black. Denna fälg är 9.5" bred. Japan racing JR3 Hyper Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Denna variant av JR3 Hyper Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 15 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 74.1 mm. BytHjul säljer idag Japan racing JR3 Hyper Black för 3269 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 269 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR3 Hyper Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter JR3 Hyper Black.
Japan racing JR3 Hyper Black, 18"-fälg, 9.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 22 mm.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 15 mm. Modellen heter JR7 Silver.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 15 mm. Modellen heter JR7 Silver.