MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Davinci Matt Titanium 18" är inget undantag. MAK Davinci Matt Titanium har en fälgbredd som är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 4/108, vilket betyder att den har 4 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Inpressningsdjupet för MAK Davinci Matt Titanium är 35 mm. Denna variant av Davinci Matt Titanium har ett navhål/centrumhål som är 65 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Davinci Matt Titanium för 2955 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
2 955 kr | Besök BytHjul |
Märke | MAK |
---|---|
Modell | Davinci Matt Titanium |
Diameter | 18" |
Fälgbredd | 7" |
Antal bultar | 4 |
Cirkeldiameter | 108 |
Bultcirkel | 4/108 |
Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
Navhål | 65 mm |
18"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
MAK Davinci Matt Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 40.
DaVinci Dark från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 4/108.
Davinci Matt Titanium från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.