MAK Wolf Black Machined Face är en fälg på 20" från MAK. MAK Wolf Black Machined Face har en fälgbredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 63.4 mm. MAK Wolf Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 4967 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 967 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
MAK Wolf Shiny Black, 20"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
MAK Wolf Black Machined Face, 20"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Wolf Black Machined Face är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.