Stone5 Black Machined Face 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Denna variant av Stone5 Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 65.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Stone5 Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 025 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stone5 Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Stone5 T Black Machined Face 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
17"-fälg av modellen Stone5 T Silver från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 46 mm.
MAK Stone5 T Shiny Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 46 mm.
16"-fälg av modellen Stone5 T Silver från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 46 mm.