Denna 18"-fälg från MAK har modellnamnet Lario Black Machined Face. Fälgbredden för denna variant av MAK Lario Black Machined Face är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/110.
Inpressningsdjupet för MAK Lario Black Machined Face är 41 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65 mm stort. BytHjul säljer MAK Lario Black Machined Face 18" i sin webbshop för 3488 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Lario Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 65 mm |
Lario Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/110.
19"-fälg av modellen Lario Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 30 mm.
Lario Black Machined Face från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/110.
19"-fälg från MAK av modellen Lario Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/110, bredden 19" och ET-måttet 42 mm.