Zenith. Titanium 15" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Zenith. Titanium har en fälgbredd på 6.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/110, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 110 mm.
Denna variant av Zenith. Titanium kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna variant av Zenith. Titanium har ett navhål/centrumhål som är 65 mm stort. Zenith. Titanium 15" är en snygg fälg för 1893 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 893 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 65 mm |
16"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 35 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/110.
Zenith. Titanium 17" från MAK med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 40 mm.