Stilo-D Shiny Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Stilo-D Shiny Black har en bredd på 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 110 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 42 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Stilo-D Shiny Black för 4252 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 252 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo-D Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 65 mm |
Stilo-D Black Machined Face 19" från MAK med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.
MAK Stilo Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 29.
MAK Stilo-D Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 29.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 29 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face.