Fatale Black Machined Face 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Fatale Black Machined Face har en fälgbredd som är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/110, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 110 mm.
Denna variant av Fatale Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 41 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.0 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Fatale Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2673 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Fatale Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 65.0 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Fatale Black Machined Face.
18"-fälg av modellen Fatale Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 35 mm.
Lario Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/110.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 41 mm. MAK Wolf Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/110.