Detta är en MAK-fälg av modellen Speciale dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgens bredd är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 110 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 31 mm. Centrumhålet är 65.1 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Speciale dark för 4270 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 270 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Speciale Black Machined Face från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 31 mm. Bultcirkeln är 5/110.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 31 mm. Modellen heter Kassel Black Machined Face.
20"-fälg av modellen Kassel Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 31 mm.
Lunica Black Machined Face 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.