MAK Zenith. Titanium är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Fälgens bredd är 8". MAK Zenith. Titanium fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 110 mm (bultcirkel 5/110).
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. MAK Zenith. Titanium har ett centrumhål (navhål) på 65 mm. MAK Zenith. Titanium är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Zenith. Titanium från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 657 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 65 mm |
Zenith. Titanium 17" från MAK med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 40 mm.
Denna 15"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Zenith. Titanium.
16"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 35 mm.