Med ett pris på 4246 kronor är MAK Speciale-D Black Machined Face ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Speciale-D Black Machined Face är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. Du hittar mer information om MAK Speciale-D Black Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 246 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale-D Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MAK Speciale Black Machined Face, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
Speciale Black Machined Face 20" från MAK med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale-D Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Speciale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 22 mm.