 
								En snygg fälg på 19" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Electra Black Machined Face. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Electra Black Machined Face är 50 mm. Navhålet på MAK Electra Black Machined Face är 76 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Electra Black Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk | 
|---|---|---|
| 3 969 kr | Besök BytHjul | 
| Märke | MAK | 
|---|---|
| Modell | Electra Black Machined Face | 
| Diameter | 19" | 
| Fälgbredd | 8" | 
| Antal bultar | 5 | 
| Cirkeldiameter | 112 | 
| Bultcirkel | 5/112 | 
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm | 
| Navhål | 76 mm | 
 
				MAK Electra Black Polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
 
				Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Electra Dark.
 
				Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Electra Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 42 mm.
 
				21"-fälg från MAK av modellen Electra Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.