MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Union Black Machined Face 19" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 8.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Union Black Machined Face är 19 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. En uppsättning MAK Union Black Machined Face kan bli din för endast 4197 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66 mm |
Union Gun Metal Machined Face från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 19 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MAK Union Black Machined Face är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MAK Union Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 19.
Union dark 22" från MAK med 10" bredd och ET på 19 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.