Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet Stark Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 37 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. Stark Black 19" är en snygg fälg för 3667 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 667 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 37 mm. MAK Stark Black Machined Face är 23" och har en bultcirkel på 5/108.
Stark Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 19 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Stark Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Stark Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 31 mm.