Denna 20"-fälg från MAK har modellnamnet Qvattro Black Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Qvattro Black Polished är 22 mm. Navhålet på MAK Qvattro Black Polished är 66.5 mm stort. En uppsättning MAK Qvattro Black Polished kan bli din för endast 4210 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
4 210 kr | Besök BytHjul |
Märke | MAK |
---|---|
Modell | Qvattro Black Polished |
Diameter | 20" |
Fälgbredd | 9" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
Navhål | 66.5 mm |
Qvattro Black polished från MAK. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 22 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MAK Qvattro Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 22.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 22 mm. MAK Qvattro Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Qvattro Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.