Detta är en MAK-fälg av modellen Wolf Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Fälgens bredd är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Denna variant av Wolf Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Wolf Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2714 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 714 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.
MAK Wolf Black Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 54 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 48 mm.
Wolf Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.