Detta är en MAK-fälg av modellen Wolf Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna fälg är 7.5" bred. MAK Wolf Shiny Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för MAK Wolf Shiny Black är 51 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3151 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 151 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 57 mm |
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 51 mm.
Wolf Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 51 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 51 mm.