Stark Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Stark Black har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Stark Black är 19 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Stark Black 19" är en snygg fälg för 3667 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 667 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MAK Stark Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Stark Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 31 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 54 mm. MAK Stark Black är 19" och har en bultcirkel på 5/130.
Stark Black 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.