MAK Stark Black är en fälg på 19" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Stark Black har en bredd på 8.5". MAK Stark Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av Stark Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 44 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Stark Black för 3667 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 667 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Stark-D Shiny Black från MAK. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 23"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Stark Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 19 mm. Bultcirkeln är 5/112.
19"-fälg från MAK av modellen Stark Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 31 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 54 mm. MAK Stark Black är 19" och har en bultcirkel på 5/130.