MAK Stark Black är en fälg på 19" från MAK. Bredden på denna fälg är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 31 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer MAK Stark Black 19" i sin webbshop för 3667 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 667 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Stark Black från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Stark Black från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 19 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Stark Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 54 mm. MAK Stark Black är 19" och har en bultcirkel på 5/130.